Nejprve trochu nedávné historie:

Minulý týden jsem si dovolil v diskuzním Mail-Listu němecného RFKitu upozornit na to, že by bylo rozumné přidat do AmpOverview OK1RR italské koncové stupně ITB.

To jsem však pravděpodobně neměl dělat, protože už 1. 2. 2022 byl výše jmenovaný obviněn Chrisem DL5NAM , že se mu v tomto porovnání objevují znovu stejné chyby a započala diskuze o tom, že minimálně z hlediska cen obsahuje tento seznam namixované cifry původně s i bez DPH a vypovídací hodnota má pak nevalnou úroveň. To vedlo k tomu, že OK1RR PDF dokument skrze negativní komentáře do odvolání odstranil. Ego vyhrálo.

Pár dní na to jsem obdržel negativně laděný email, jehož screen přikládám níže. Každý už si obrázek udělá sám.

Pouhý odkaz na zmiňovaný dokument, umístěný na jeho původním úložišti jsem tedy odstranil. Současně jsem zjistil, a v tom musím dát OK1RR za pravdu, že se pod htaccess, kterým je omezen přístup do knihovny vlezly i původní dokumenty autorů skrze teorii proudových balunů. Ty totiž byly umístěny pod "chráněným adresářem". Nuže upraveno. V mém případě jsem měl login uložený v cachi, tudíž při prokliku nebyl žádný login požadován.

 

Screen původního mailu od OK1RR

Má odpověď na mail

Celá doména @ok1rr.com pak našla své místo v pravidlech mailového serveru, směřující maily do /dev/null

Hrozím se dne, kdy OK1RR zjistí, že existuje web kolektivky OK2KKW, kde OK1VPZ udržuje v aktuálnosti "přehled novinek" Tedy úvodní stranu zaplněnou stovkami odkazů, kterou vidělo dle počitadla už skoro 5 milionu návštěvníků a ještě si k tomu, provokatér, dovolil pod své značky umístit Copyright :-)